درباره مـــــــا

 

صنایع لوستر زارعیان با تکیه بر تجربیات، دانش و سوابق ارزنده موسسین خود در این زمینه، ارائه خدمات مطلوب و متناسب با نیاز مشتریان را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است.

زمینه تولید و عرضه ی لوستر ،  باسالهاتجربه در زمینه طراحی ساخت و ارائه انواع چراغهای مدرن وبهره گیری ازکادر مجرب مدیریتی و فنی خود یکی از پیشگامان عرصه نورپردازی مدرن در کشور بشمار می آید.

لوستر زارعیان با عرضه ی طیف گسترده ای از انواع لوستر ، آویزهای سقفی ، دیواری ، کنارسالنی و آباژور مطابق با جدیدترین مدلهای روز دنیا امکان ارائه سبکهای مدرن نورپردازی جهت منازل ،مجتمعهای مسکونی، اداری و تجاری فضاهای عمومی ، هتلها و رستورانها را فراهم آورده است.

نمایشگاه های این مجموعه علاوه بر محصولات خود ، مجموعه ی کاملی از آنچه شما برای دکوراسیون منازل خود به آن نیاز دارید برای شما فراهم می آورد.

صنایع لوستر زارعیان و گروه لوستیران پاسارگاد

صنایع لوستر زارعیان ، یکی از بزرگترین مراکز تولید لوستر و چراغ های زینتی در ایران با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمره بزرگترین و موفق ترین تولید کننده لوسترهای برنز در ایران به شمار می آید. این مجموعه تولیدی که حاصل نزدیک به ۳ دهه تولید با کیفیت و شهرت خاص خودرا با ارائه بیش از ۳۰۰ مدل لوستر و محصولات تزئینی مشابه و طراحی های فوق العاده جذاب، تقریبا همه سلایق را در ایران را دربر گرفته و دارای تنوع فوق العاده ، کیفیت بالا ، گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد . صنایع لوستر زارعیان و گروه لوستیران پاسارگاد موفقیت خود را مرهون متخصصین و پرسنل با تجربه و مدیریت کارآمد این مجموعه می داند.

کارخانه

صنایع لوستر زارعیان دارای بخش های گسترده ای در زمینه ی ساخت لوسترهای برنز و شمشی می باشد و به عبارتی از ۰ تا ۱۰۰ تولیدات این مجموعه در بخش های مختلف و مورد نیاز همچون بخش ریختگی ، آبکاری ، پرداخت ، مونتاژ و کنترل کیفیت به تولید رسیده و به بازار عرضه میگردد . امید است صنایع لوستر زارعیان با سرلوحه قرار دادن بهترین کیفیت ، دانش فنی ، قیمت مناسب و بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را به حداکثر برساند.